تقویم رومیزی 1398باکمترین قیمت درکشور | هدایای تبلیغاتی مادگیفت

تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی,فروش هدایای تبلیغاتی,تقویم وسررسید 98

هدایای تبلیغاتی مادگیفت

0248161 0912(مدیرفروش) شنبه تاچهارشنبه 9 الی 17
پنجشنبه ها 9 الی 14

ویترین فروشگاه

کانال تلگرام شرکت مادگراف
تقویم نمایشگاه های داخلی
دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی
دانلود کاتالوگ تقویم وسالنامه 97
ساعت دیواری تبلیغاتی
ساعت رومیزی تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی
جاسوئیچی تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی ارزان
هدایای تبلیغاتی الکترونیکی
ست هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی پزشکی
جلد مدارک وجاکارتی تبلیغاتی
ساک دستی تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی,پیش بند تبلیغاتی
لیوان و فلاسک تبلیغاتی
کیف مدارک وکیف پول تبلیغاتی
کیف اداری تبلیغاتی
ابزارهای کاربردی تبلیغاتی
تندیس و بج سینه تبلیغاتی

تقویم رومیزی ۱۳۹۸باکمترین قیمت درکشور

تقویم رومیزی ۹۸ | تولید وپخش عمده

انواع تقویم رومیزی ۹۸

مجتمع چاپ و تبلیغات مادگراف با بیش از ۱۰ سال تجربه در تولید و پخش انواع تقویم رومیزی و عرضه به مشتریان در اقصی نقاط کشور امسال نیز با محصولاتی متنوع و با کیفیت در خدمت کلیه صاحبان مشاغل و صنایع کشور و شرکتها و موسسات خصوصی و ارگانهای دولتی با شرایط فروش ویژه و استثنائی می باشد.

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۹۸ بوده و این مجموعه در تولیدات امسال سعی نموده تنوع و سلایق گوناگون مشتری را در نظر بگیرد امید است با این محصولات رضایت شما مشتریان گرامی مادگراف را فراهم آوریم.

سفارش تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی ارزان 98

تقویم رومیزی ارزان ۹۸

تقویم رومیزی 98 مدریتی مشاهیر

تقویم رومیزی ۹۸ مدریتی مشاهیر

تقویم رومیزی 98 مدیریتی

تقویم رومیزی ۹۸ مدیریتی

تقویم رومیزی 98 توریستی

تقویم رومیزی ۹۸ توریستی

تقویم رومیزی ارزان 98

تقویم رومیزی ارزان ۹۸

تقویم رومیزی ارزان 98

تقویم رومیزی ارزان ۹۸

قیمت تقویم رومیزی 98

قیمت تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی مدیریتی مشاهیر

یکی از زیباترین و خاص ترین تقویم رومیزی های تولید شده مجموعه مادگراف تقویم رومیزی مدیریتی مشاهیر می باشد این تقویم رومیزی همراه با جعبه و پلاک فلزی اختصاصی با حک لوگوی مشتری می باشد .پایه این تقویم رومیزی از جنس گالینگور نفیس هلندی است و.جعبه مقوایی آن نیز مقوا ۳۰۰ گرمی همراه با روکش سلفون است.

سایز کلی تقویم رومیزی مدیریتی مشاهیر ۲۶ در ۱۲/۵ می باشد.برگه های تقویم در سایز ۲۰ در ۱۲ طراحی وچاپ شده است .چاپ برگه های تقویم از نوع چاپ ۵ رنگ (پنتون ) بوده که صفحه اول آن نیز بصورت تنپلات رنگ طلایی چاپ شده است که جلوه ی دو چندان خاص و زیبا به این تقویم رومیزی بخشیده است .

در قسمت کناری پایه تقویم رومیزی یک پلاک طلایی رنگ قرار دارد که در این قسمت لوگوی شما مشتری گرامی می تواند بصورت حک لیزری اختصاصی برروی این پلاک چاپ شود.این تقویم رومیزی متشکل از ۲۴ صفحه عکس از مشاهیر ایران زمین با جنس مقوای ۲۵۰ گرمی هانسل کره ای همراه با روکش می باشد.موضوع این تقویم رومیزی معرفی مشاهیر ایران زمین همچون شاعران،فیلسوفان نقاشان و دانشمندان مشهور این مرزو بوم است.امید است با فروش این تقویم رومیزی به شما مشتریان گرامی بتوانیم رضایت شما را فراهم آوریم.

حداقل سفارش این تقویم رومیزی ۵۰ عدد

تقویم رومیزی 98 طرح مدیریتی مشاهیر

تقویم رومیزی ۹۸ طرح مدیریتی مشاهیر

خرید تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی مدیریتی ایران قدیم

از دیگر محصولات این مجموعه باید به تقویم رومیزی ایران قدیم اشاره کرد.این تقویم رومیزی در سایز ۲۲در ۱۵ طراحی و تولید شده ودر قسمت پایه تقویم از گالینگور طرح چرم بسیار مرغوب استفاده شده است.که قابلیت عالی برای حک بصورت زرکوب را دارا می باشد.این تقویم رومیزی ۱۳ برگی است مقوای استفاده شده در آن مقوای گرم بالای ۲۵۰ گرمی همراه با روکش است در قسمت فنر نیز فنر آن به رنگ طلایی کارشده است.

درقسمت سمت راست پایه نیز یک پلاک طلایی رنگ در سایز ۲/۵ در ۲/۵ قرار دارد این پلاک نیز قابلیت اختصاصی شدن برای شما مشتری گرامی را دارد.در آخر لازم به ذکر است این تقویم رومیزی همراه با پلاک اختصاصی و کاور اختصاصی می تواند هدیه ای بسیار زیبا برای مخاطبان شما باشد.

تقویم رومیزی 98 طرح مدیریتی ایران قدیم

تقویم رومیزی ۹۸ طرح مدیریتی ایران قدیم

قیمت تقویم رومیزی ۱۳۹۸

تقویم رومیزی فانتزی طبیعت

مشخصات کلی تقویم رومیزی طبیعت همان طور که از نام آن مشخص است حاوی تصاویری زیبا از طبیعت می باشد.پایه این تقویم رومیزی سلفون سخت بوده و تعداد برگه های تقویم ۱۲ برگی است.

سایز این تقویم ۲۳ در ۱۷ بوده و برای کسانی که فضای چاپی مناسب برای تبلیغات خود نیاز دارند بهتری انتخاب می باشد.مقوای مصرفی تقویم ۲۵۰ گرمی کره ای همراه با روکش است جنس برگه های این تقویم بسیار با کیفیت بوده و به دلیل مناسب بودن قیمت یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین تقویم های رومیزی مادگراف می باشد.

این تقویم رومیزی مناسب تبلیغات شرکتها و موسساتی است که می خواهند بصورت تیراژ بالا سفارش تقویم رومیزی داشته باشند .

تقویم رومیزی 98 طرح فانتزی طبیعت

تقویم رومیزی ۹۸ طرح فانتزی طبیعت

چاپ تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی فانتزی بین الملل توریستی

تقویم رومیزی توریستی یک از تقویم های رومیزی است که تصاویر استفاده شده درآن  عکسهای مناطق و کشورهای دیدنی و توریستی جهان می باشد.این تقویم رومیزی یکی از تقویم های پرتقاضای موسسات مسافرتی و آژانس های هواپیمایی است و به دلیل استقبال بی سابقه از این محصول این تقویم رومیزی معمولا هر سال چدین بار تجدید چاپ می شود.سایز این تقویم رومیزی ۲۳ در ۱۷ بوده

مقوای مصرفی آن مقوای بسیار با کیفیت ۲۵۰ گرمی کره ای  همراه با روکش است.پایه تقویم نیز سلفون سخت بوده وفضای بسیار مناسب جهت چاپ متن و اطلاعات مشتری را دارا می باشد.

تقویم رومیزی 98 طرح فانتری بین الملل

تقویم رومیزی ۹۸ طرح فانتری بین الملل

چاپ تقویم رومیزی ارزان ۹۸

تقویم رومیزی ۷ برگی هنری
یکی از تولیدات دیگر مجموعه مادگراف تقویم رومیزی ارزان ۷ برگی می باشد امسال نیز این تقویم رومیزی با موضوع هنری طراحی و تولید شده است سایز این تقویم رومیزی ۱۷ در ۱۷ بوده که سایز برگه های تقویم ۱۷ در ۱۲ می باشد و در قسمت پاینی تقویم یک فضای ۱۷ در ۵ سانتی برای تبلیغات مشتری بصورت چاپ طلاکوب وجود دارد..

جنس برگه های تقویم رومیزی هنری مقوای ۲۰۰ گرمی کره ای می باشد این تقویم رومیزی به دلیل ارزان بودن قیمت و مقرون به صرفه بودن جهت تبلیغات شرکتها و موسسات کوچک بسیار مناسب می باشد.

تقویم رومیزی 98 طرح 7 برگی ارزان

تقویم رومیزی ۹۸ طرح ۷ برگی ارزان

تقویم رومیزی فانتزی ۹۸

تقویم رومیزی ۱۲ برگی فانتزی نقاشی

تقویم رومیزی نقاشی یک تقویم رومیزی در ابعاد کوچک و باقیمت بسیار ارزان است این تقویم رومیزی متشکل از ۲۴ صفحه از اثار نقاشان مشهور جهان می باشد.پایه تقویم رومیزی نیز سلفون سخت است.

تقویم رومیزی 98 طرح نقاشی

تقویم رومیزی ۹۸ طرح نقاشی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی مدیریتی مشاهیر

تقویم رومیزی مدیریتی مشاهیر بصورت چاپ اختصاصی نیز تولید و عرضه می شود.مشخصات کلی این تقویم شامل برگه های تقویم که از مقوای ۲۵۰ گرمی کره ای همراه با روکش است پایه تقویم رومیزی بنا به درخواست مشتری هم بصورت گالینگور و هم بصورت سلفون سخت میتواند تولید شود. سایز تقویم رومیزی اختصاصی مشاهیر نیز همان طور که در تصویر زیر مشخص است ۲۶ در ۱۲/۵ می باشد در قسمت کناری تقویم رومیزی نصب پلاک فلزی بنا به درخواست مشتری امکان پذیر است حداقل سفارش تقویم رومیزی اختصاصی مدیریتی مشاهیر از ۳۰۰ عدد به بالا می باشد.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ۹۸

۱۲ برگی -۱۳ برگی با پایه سلفون سخت و پایه گالینگور

تقویم رومیزی اختصاصی ۱۲ برگی سایز ۲۳در۱۴ شامل ۲۴ صفحه اختصاصی (طراحی طبق درخواست شما) با پایه سلفون سخت-مقوای ۲۵۰ گرمی مرغوب-قیمت:۲۸۵۰ ت
تقویم رومیزی اختصاصی ۱۳ برگی سایز ۲۲در ۱۲ شامل ۲۶ صفحه اختصاصی (طراحی طبق درخواست شما)با پایه سلفون سخت-مقوای ۲۵۰ گرمی مرغوب-قیمت:۲۹۵۰ت

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :