کیفیت سررسید 97 | هدایای تبلیغاتی مادگیفت

تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی,فروش هدایای تبلیغاتی,تقویم وسررسید 98

هدایای تبلیغاتی مادگیفت

0248161 0912(مدیرفروش) شنبه تاچهارشنبه 9 الی 17
پنجشنبه ها 9 الی 14

ویترین فروشگاه

دانلود کاتالوگ تقویم و سررسید 98
دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی
سفارش آنلاین
کانال تلگرام مادگراف
گالری تقویم رومیزی 98
گالری سررسید 98
گالری تقویم دیواری 98
تقویم و سررسید اختصاصی 98
ست دو قلوی مدیران برتر
تقویم رومیزی 98 طرح آبرنگ
تقویم رومیزی 98 طرح جادوی رنگ
تقویم رومیزی 98 طرح بین الملل
تقویم رومیزی 98 طرح قاصدک
تقویم رومیزی 98 طرح کاکتوس
تقویم رومیزی 98 طرح ایران کهن
تقویم رومیزی 98 طرح جهانگردی
تقویم رومیزی گل ارزان
تقویم زیر دستی 98
تقویم زیر دستی مدیریتی 98
تقویم دیواری 98 طرح مدرن
سررسید 98 کد 313
سررسید 98 کد 314
سررسید 98 کد 319
سررسید 98 کد 320
سررسید 98 کد 325
سررسید 98 کد 315
سررسید 98 کد 316
سررسید 98 کد 317
سررسید 98 کد 318
سررسید 98 کد 321
سررسید 98 کد 322
سررسید 98 کد 323
سررسید 98 ارزان
سررسید 98 کد 327
سررسید 98 کد 328
سررسید 98 کد 329

چه مورادی در کیفیت سررسید ۹۷ مهم است

سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی پرتقاضای اکثر شرکتها و ارگانها در روزهای پایانی هر ساله به شما می رود و یکی از مواردی که معمولا هر شرکت برای انتخاب مدل سررسید ۹۷ خود لحاظ قرار می دهد.کیفیت سررسید می باشد در مقاله زیر به اختصار به موارد تعیین کننده کیفیت سررسید خواهیم پرداخت لذا از شما عزیزان خواهشمندیم که در انتخاب سالنامه خود موارد زیر را در نظر داشته باشید.

با توجه به اینکه یک سررسید معمولا و یا حداقل باید بگوییم یک سال بصورت مداوم توسط شخص هدیه گیرنده مورد استفاده می گیرد طول عمر یک سالنامه رابطه مستقیم با کیفیت صحافی آن دارد و سررسید هایی که از این مهم برخوردار نیستند(کیفیت صحافی پایین) معمولا در ماههای اول صفحات آن از قسمت شیرازه کار جدا شده و یا حتی با چند بار باز و بسته کردن سررسید صفحات متلاشی می شوند.در مقاله انواع صحافی سررسید به این موضوع بصورت مفصل پرداخته شده است.

یکی از موارد بسیار مهم در سفارش سررسید و سالنامه نوع وشکل طراحی بکاربرده شده توسط تولید کننده می باشد. طراحی یک سررسید شامل چند بخش مهم می باشد.طراحی صفحات داخلی یک از مهم ترین بخش های طراحی است هارمونی رنگ و چیدمان مناسب حروف و اعداد در خلق یک طرح زیبا بسیار موثر است. طراحی سررسید بصورت اختصاصی یک امر بسیار حساس به شمار می رود بطوری که شما باید حتما با تولید کنندگانی که دارای آتلیه تخصصی طراحی می باشند سررسید خود را سفارش دهید هویت سازمانی و ایجاد یک جذابیت بصری در طراحی سررسید شرکت شما مهمترین موارد مورد تاکید مجموعه طراحی مادگراف می باشد. خدمات مجموعه مادگراف شامل طراحی لت گلاسه اختصاصی,جلد اختصاصی و طراحی صفحات داخلی اختصاصی وهمچنین روبان و جعبه اختصاصی می باشد.

کیفیت جلد سررسید به دو عامل بستگی دارد:۱- نوع متریال بکار برده شده روی جلد یا اصطلاحا پوشش جلد و ۲- کیفیت ساخت جلد و تولید جلد سررسید و موارد کاربردی آن که در مقاله انواع جلد سررسید ۹۷ بصورت کامل به جزئیات آن اشاره شده است.

همه ی موارد فوق در صورتی که به خوبی اجرا شود فقط و فقط کافی است مرحله جلد چسبانی سررسید به خوبی انجام نشود نتیجه کار محصول تولید شده به کیفیتی است که یا در مرحله تحویل مشتری ان را پس فرستاده و از تحولی آن منصرف شده و یا تحویل گرفته و مشتری اول و آخر خواهد شد لذا مهمترین عامل کیفیت سررسید مرحله چسباندن صفحات دوخت شده و شیرازه خورده سررسید به جلد سررسید می باشد این مرحله باید به خوبی و با سرعت مناسب انجام شود.چسب صحافی مصرفی برای پسبانده جلد بسیار مهم است که میزان غلظت آن و خالص بودن آن در این مرحله به میزان کیفیت نهایی سررسید تولید شده منجر خواهد شد.مجموعه مادگراف در مقاله صحافی سررسید ۹۷ به جزئیات این مرحله از صحافی پرداخته است.

  • مورد شماره پنج:کیفیت کاغذ وچاپ داخلی سررسید ۹۷

نوع کاغذ بکاربرده شده در تولید سالنامه سهم بسزایی در کیفیت نهایی سالنامه دارد اکثر کاغذ های بکاربرده شده در سالنامه های تولیدی در کشورمان کاغذ تحریر ۷۰ گرمی می باشد این کاغذ انواع مختلفی دارد که نسبت به قیمت هر بند کیفیت آن نیز متفاوت است کاغذ تحریر مرغوب در کشور ما ساخت کشور اندونزی است کاغذ های تحریر چینی و پرتقالی هم در بازار موجوداست که قیمت مناسب تری نسبت به کاغذ اندونزی دارند برخی تولید کنندگان برای این که محصول نهایی قیمت تمام شده ی پایینی داشته باشد از کاغذهای نامرغوب چینی استفاده نموده که این امر حتی در کیفیت چاپ نیز تاثیر گذار می باشد.نوع چاپ داخلی رابطه مستقیم با کاغذ انتخاب شده دارد تولید کنندگانی که برای تولید سالنامه خود از دستگاه های چاپ افست چهاررنگ همزمان استفاده می کنند صفحات داخلی سررسید های تولید شده آنها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و بالعکس تولید کنندگانی که از دستگاه تک رنگ جهت چاپ صفحات داخلی استفاده می کنند کار نهایی تولید شده اکثر مواقع با مشکلات کیفیتی زیادی روبرو است از جمله روی هم نخوردن رنگها ,متفاوت بودن رنگ در فرم های سررسید و همچنین برفکی شدن برخی از صفحات.

در مقاله انواع کاغذ و چاپ داخلی سررسید ۹۷ به شرح موارد کاملتر جهت اطلاع شما عزیزان پرداخته ایم.

  • مورد شماره شش: کیفیت خدمات مارکینگ سررسید ۹۷(خدمات چاپ لوگو بصورت لیزر-طلاکوب و داغ کوب)

یک از مراحل مهم در تحویل یک سررسید بصورت سفارشی مرحله خدمات چاپ لوگو و نوشته برروی جلد سالنامه است نوع چاپ و حک لوگو به متریال جلد سررسید بستگی دارد. از آنجایی که هویت سازمانی یک شرکت در لوگوی و ارم آن می باشد نوع تکنولوزی بکاررفته در چاپ روی جلد بسیار مهم و در زیبایی نهایی که سالنامه بسیار مهم است در مقاله انواع چاپ روی جلد سررسید ۹۷ به شرح انواع چاپ اشاره شده است.

در آخر باید به این مهم اشاره کرد که در هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۱۳۹۷ سررسید یک محصول بسیار پرکاربرد و پرتقاضا است سالنامه یک جنس یا کالا نیست بلکه یک محصول با مشخصات سازمانی و هویتی یک شرکت است که حداقل یک سال مورد استفاده مخاطبان و مشتریان آن شرکت قرار میگیرد. ضمن تشکر از حسن انتخاب و مطالعه این مقاله به شما توصیه میکنیم با تولید کنندگانی کار کنید که در همه مراحل گرفتن سفارش, طراحی اختصاصی و همچنین تولید و سفارشی سازی سررسید کمال رضایت شما مشتری گرامی را فراهم آورند و سررسیدی با کیفیت بالاو در خور شما با قیمت مناسب ومصوب تحویل شما نمایند.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتیدانلود کاتالوگ تقویم و سالنامه 98سفارش آنلاین تقویم و سالنامه

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :