سررسید ارزان 1401| فروش سررسید اختصاصی

سررسید 1401 جدید

فروش سررسید ارزان 1401 ,انواع سررسید,سررسید اختصاصی,سررسید 1401

سررسید 1401 رایگان-سررسید 1401 رایگان-سررسید دراصفهان-انواع سررسید-تولیدکننده انواع سررسید

فروش سررسید,انواع سررسید,سررسید اختصاصی,سررسید 97

سررسید ارزان 1401 اروپایی جلد گالینگور ، کاغذ صفحات داخلی کرم رنگ خارجی به همراه پلاک فلزی اختصاصی

قطع اروپایی همانطور که از نام آن پیداست مربوط به سررسیدهای تولید شده در اروپا می شود که طی سال های اخیر بومی سازی شده و به جای محتوای میلادی، تقویم شمسی در این قطع چاپ می گردد.

 

سررسید رقعی گالینگور 97

سررسید رقعی جلد گالینگور گاغذ کرم خارجی با کیفیت بسیار بالا به همراه پلاک فلزی اختصاصی طلایی

سررسید سال 1401 ، هدیه تبلیغاتی کاربردی و هوشمندانه

یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و مفید برای اکثر سازمانها و مدیران شرکتها اعطای یک سالنامه یا سررسید به مخاطبان برای آخر هر سال می باشد .استفاده از سررسید ارزان 1401  برای تبلیغات شرکتها باعث می شود که تبلیغات یک شرکت بصورت خلی خاص و کاربردی به مشتریان وفادار یک کسب و کارجلوه داده شود. این هدیه باعث می شود تا مشتریان شما به مدت یک سال برند شما را هر روز جلوی چشمانشان داشته باشند و این امر موجب می گردد که برند شما در ذهن آنها به صورت ناخودآگاه ثبت شود.

انواع سالنامه ارزان سال 1401

سررسید های سال 1401 واحد سالنامه مادگراف در مدلهای و قطع های وزیری- اروپایی- رقعی – پالتویی و جیبی طراحی و تولید می شود.

سررسید وزیری 1401 :

این سررسید در سایز ۲۴ در ۱۷ طراحی و تولید می شود و به دلیل کافی بودن فضا برای یادداشت یکی از پر طرفدار ترین قطع های سالنامه ۱۴۰۱ محسوب می شود . این سررسید ارزان 1401 معمولا برای تولید کنندگان یک محصول پر تیراژ برای تولید و عرضه به حساب می آید.

سررسید اروپایی ۱۴۰۱ :

این سالنامه که در بازار ایران ابتدا به عنوان یک نوع از سررسید رقعی شناخته میشد در سایز کوچکتر از سایز رقعی در سایز ۲۱ در ۱۳ طراحی وتولید میشود این سررسید در سالهای اخیر به دلیل جذابیت در سایز و کاربردی بودن آن طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است.

سالنامه  رقعی 1401 :

این سالنامه ابعاد کوچکتری نسبت به سایز وزیری دارد و شرکتهایی که معمولا سررسید با فضای یادداشت مناسب اما با سایز کوچکتر از سایز وزیری مدنظر دارند سررسید ارزان 1401 رقعی را سفارش می دهند این سررسید در سایز ۲۲ در ۱۵ و یا ۲۱ در ۱۵٫۵ طراحی و تولید می شود.

سالنامه پالتویی و جیبی 1401 :

سالنامه پالتویی ابعادی معادل ۱۰ در ۱۷ سانتی متر دارند. از آنجا که این مدل سالنامه به راحتی در جیب و کیف جا می شوند، به آن پالتویی گفته می شود. در این مدل سررسید فضای کمتری برای نوشتن یادداشت وجود دارد.

سالنامه 1401 اروپایی مادگراف
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.