سررسید 1401 | تولید سالنامه

سررسید 1401 | تولید سالنامه

سررسید سال 1401 ، هدیه تبلیغاتی کاربردی و هوشمندانه

یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و مفید برای اکثر سازمانها و مدیران شرکتها اعطای یک سالنامه یا سررسید به مخاطبان برای آخر هر سال می باشد .استفاده از سررسید 1401 برای تبلیغات شرکتها باعث می شود که تبلیغات یک شرکت بصورت خلی خاص و کاربردی به مشتریان وفادار یک کسب و کارجلوه داده شود. این هدیه باعث می شود تا مشتریان شما به مدت یک سال برند شما را هر روز جلوی چشمانشان داشته باشند و این امر موجب می گردد که برند شما در ذهن آنها به صورت ناخودآگاه ثبت شود.

سررسید 1401 | سالنامه مادگراف
سررسید 1401 | سالنامه مادگراف

 

طراحی سالنامه 1401 و اختصاصی کردن آن

 

سررسید 1401 سالنامه مادگراف در چهار حالت تولید و عرضه می شود:.

1- سالنامه روزشمار: هر روز هفته در یک صفحه و روزهای پنج شنبه و جمعه نیز با هم در یک صفحه به چاپ می رسند، یعنی هر هفته در 6 صفحه طراحی و چاپ می شود.

2- دو روز شمار: هر دو روز در یک صفحه طراحی می شود.

3- هفته شمار: به این صورت که هر هفته در یک صفحه طراحی می شود.

4- ماه شمار: هر ماه در یک صفحه طراحی شده و بقیه صفحات برای یادداشت استفاده می شود.

سررسید ارزان 1401
سررسید ارزان 1401

چاپ سالنامه اختصاصی

شما با اختصاصی کردن یک سالنامه  از راههای مختلف می توانید یک هدیه ارزشمند را به مشتریان خود ارائه دهید. این سررسید بر اساس سلیقه و نظر شما از صفر تاصد کار طراحی و تولید می شود. مواردی که برای اختصاصی کردن یک سررسید کاربرد دارد و در یک کلمه اصطلاحا آن سررسید اختصاصی میشود شامل موارد ذیل می باشد:

  • طراحی فرم صفحات سررسید
  • اضافه کردن متن و لوگو به صفحات داخلی سررسید ( ترام اختصاصی)
  • سفارش جلد بصورت سفارشی ( چرم –گالینگور – یا بصورت 4 رنگ اختصاصی)
  • روبان اختصاصی –آستر بدرقه اختصاصی – پلاک فلزی اختصاصی

انواع سالنامه سال 1401

سررسید های سال 1401 واحد سالنامه مادگراف در مدلهای و قطع های وزیری- اروپایی- رقعی – پالتویی و جیبی طراحی و تولید می شود.

سررسید وزیری 1401 :

این سررسید در سایز 24 در 17 طراحی و تولید می شود و به دلیل کافی بودن فضا برای یادداشت یکی از پر طرفدار ترین قطع های سالنامه 1401 محسوب می شود . این سررسید معمولا برای تولید کنندگان یک محصول پر تیراژ برای تولید و عرضه به حساب می آید.

سررسید اروپایی 1401 :

این سالنامه که در بازار ایران ابتدا به عنوان یک نوع از سررسید رقعی شناخته میشد در سایز کوچکتر از سایز رقعی در سایز 21 در 13 طراحی وتولید میشود این سررسید در سالهای اخیر به دلیل جذابیت در سایز و کاربردی بودن آن طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است.

سالنامه  رقعی 1401 :

این سالنامه ابعاد کوچکتری نسبت به سایز وزیری دارد و شرکتهایی که معمولا سررسید با فضای یادداشت مناسب اما با سایز کوچکتر از سایز وزیری مدنظر دارند سررسید رقعی را سفارش می دهند این سررسید در سایز 22 در 15 و یا 21 در 15.5 طراحی و تولید می شود.

سالنامه پالتویی و جیبی 1401 :

سالنامه پالتویی ابعادی معادل 10 در 17 سانتی متر دارند. از آنجا که این مدل سالنامه به راحتی در جیب و کیف جا می شوند، به آن پالتویی گفته می شود. در این مدل سررسید فضای کمتری برای نوشتن یادداشت وجود دارد.

سالنامه 1401 اروپایی مادگراف
سالنامه 1401 اروپایی مادگراف

 

سررسید 1401 را به کجا سفارش دهیم؟

کلیه سفارشات سررسید و سالنامه 1401 را به راحتی از طریق سفارش آنلاین و یا خرید حضوری می توانید به واحد سالنامه مادگراف که تولید کننده اصلی سالنامه در مرکز کشور می باشد سفارش دهید.

چه زمانی میشود سررسید 1401 را سفارش داد؟

سالنامه 1401 هر ساله تقریبا تا اواسط آذرماه پس از تایید ژئوفیزیک و مجوز وزارت ارشاد آماده رونمایی می باشد.

شما عزیزان می توانید پس از قرارگیری محصولات واحد سالنامه مادگراف در کانال تلگرام و وب سایتهای مجموعه به راحتی سررسید مورد نظر خود را بصورت دلخواه و اختصاصی به مجموعه ما سفارش دهید.

سررسید 1401 چرم | سالنامه مادگراف
سررسید 1401 چرم | سالنامه مادگراف

مقالات دیگر سایت : هدایای تبلیغاتی ارزان  | چاپ سررسید اختصاصی

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.