سررسید 1403 | فروش عمده سالنامه 1403

خرید سررسید عمده 1401

خرید سررسید  1403| فروش عمده سالنامه  1403|

قیمت مناسب سررسید | خرید اینترنتی سررسید

محصولات 1403 واحد سالنامه مادگراف 

 

ست تقویم و سررسید 1403
ست تقویم و سررسید 1403
ست هدیه تقویم و سررسید مدیران برتر
ست هدیه تقویم و سررسید مدیران برتر
ست تقویم و سررسید ارزان 1403
ست تقویم و سررسید ارزان 1403
تقویم رومیزی 1403 یادداشت دار دیاکو پلاس
تقویم رومیزی 1403 یادداشت دار دیاکو پلاس
تقویم رومیزی یادداشتی اختصاصی 1403
تقویم رومیزی یادداشتی اختصاصی 1403
خرید تقویم رومیزی 1403 یادداشت دار
خرید تقویم رومیزی 1403 یادداشت دار
تقویم رومیزی 1403 اداری یونیک پلاس
تقویم رومیزی 1403 اداری یونیک پلاس
تقویم رومیزی 1403 مدیریتی دیاموند
تقویم رومیزی 1403 مدیریتی دیاموند
تقویم رومیزی 1403 جعبه دار ملل پلاس
تقویم رومیزی 1403 جعبه دار ملل پلاس
قیمت تقویم رومیزی 1403 جعبه دار ملل پلاس
قیمت تقویم رومیزی 1403 جعبه دار ملل پلاس
تقویم رومیزی 1403 چوبی ارزان قیمت
تقویم رومیزی 1403 چوبی ارزان قیمت
تقویم رومیزی 1403 فانتزی کرافت جعبه دار
تقویم رومیزی 1403 فانتزی کرافت جعبه دار
چاپ تقویم رومیزی 1403 فانتزی گلکسی
چاپ تقویم رومیزی 1403 فانتزی گلکسی
تقویم رومیزی 1403 فانتزی گلکسی
تقویم رومیزی 1403 فانتزی گلکسی
قیمت تقویم رومیزی 1403 فانتزی الیما
قیمت تقویم رومیزی 1403 فانتزی الیما
تقویم رومیزی 1403 باستانی کهن دیار
تقویم رومیزی 1403 باستانی کهن دیار
تقویم رومیزی فانتزی 1403 آبرنگ
تقویم رومیزی فانتزی 1403 آبرنگ
تقویم رومیزی خاص 1403 با طرح آبرنگ
تقویم رومیزی خاص 1403 با طرح آبرنگ
تقویم رومیزی خاص 1403 زیگورات
تقویم رومیزی خاص 1403 زیگورات
خرید سررسید 1403 چرم
خرید سررسید 1403 چرم
سررسید 1403 وزیری چرم فرداد
سررسید 1403 وزیری چرم فرداد
سررسید 1403 وزیری چرم رایکا
سررسید 1403 وزیری چرم رایکا
سررسید 1403 وزیری چرم فرداد خردلی
سررسید 1403 وزیری چرم فرداد خردلی
سررسید 1403 چرم وزیری رهام
سررسید 1403 چرم وزیری رهام
سررسید 1403 چرم وزیری رهام رنگ طوسی
سررسید 1403 چرم وزیری رهام رنگ طوسی
سررسید 1403 ارزان قیمت چرم وزیری رایکا
سررسید 1403 ارزان قیمت چرم وزیری رایکا
لیست قیمت سالنامه 1403 | سررسید وزیری 1403
لیست قیمت سالنامه 1403 | سررسید وزیری 1403
لیست قیمت تقویم و سررسید 1403
لیست قیمت تقویم و سررسید 1403
لیست قیمت خدمات چاپی تقویم و سررسید 1403
لیست قیمت خدمات چاپی تقویم و سررسید 1403

 

برای دیدن عکسهای محصولات 1403 با کیفیت بالا >>> کلیک کنید 

 

برای هرگونه استعلام قیمت ، سفارش محصولات و یا درخواست نمونه محصول

در واتساپ یا تلگرام با شماره زیر تماس بگیرید

 

09120248161  واتساپ | تلگرام 

 

 

سررسید 1403 برای شروع یک قرن جذاب 

یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و مفید برای اکثر سازمانها و مدیران شرکتها اعطای یک سالنامه یا سررسید به مخاطبان برای آخر هر سال می باشد.

مزایای استفاده از سررسید برای هدیه

استفاده از سررسید برای تبلیغات شرکتها باعث می شود که تبلیغات یک شرکت بصورت خلی خاص و کاربردی به مشتریان وفادار یک کسب و کارجلوه داده شود.

رمز ماندگاری سررسید برای هدیه تبلیغاتی

این هدیه باعث می شود تا مشتریان شما به مدت یک سال برند شما را هر روز جلوی چشمانشان داشته باشند و این امر موجب می گردد که برند شما در ذهن آنها به صورت ناخودآگاه ثبت شود.

سررسید 1403 یا سالنامه 1403 دفتریادداشتی است که با تاریخ است که در آن اتفاقات روزمره در آن یادداشت می گردد. در سررسید می توان اتفاقات امور هفتگی، ماهانه و یا یک سال را جهت فراموش نشدن آن وقایع یادداشت نمود.

خرید سررسید مدیریتی
خرید سررسید مدیریتی

نکات مهم در انتخاب سررسید

مهمترین نکاتی که باید خریداران سررسید و سالنامه به آن توجه داشته باشند شامل مواردی همچون : متریال جلد سررسید ، نوع کاغذ مصرفی برای صفحات داخلی سررسید ، نوع صحافی سررسید ، و سایز و قطع سررسید می باشد. مواردی همچون اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی و ترام اختصاصی در بخش چاپ سررسید اختصاصی به شرح آن پرداخته ایم.

سررسید و یا سالنامه و تقویم می تواند به عنوان هدیه سازمانی و یا هدیه تبلیغاتی برای سازمان ها و مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

انتخاب یک سررسید زیبا و با کیفیت مهمترین دغدغه هر خریدار می باشد.

خرید سررسید با قیمت مناسب

تمام شرکتهایی که درآخر هر سال برای سفارش سررسید اقدام می کنند ، با قیمتهای متفاوت این محصول در وب سایتهای گوناگون روبرو می شوند تا جایی که برخی محصولات با شباهت های ظاهری در بخش جلد سررسید و قیمت های متفاوت باعث سردرگمی خریداران می شوند. حال سوالی که برای خریداران پیش می آید این است که نحوه محاسبه قیمت سررسید چگونه است؟ علت تفاوت قیمت در میان سررسید های به ظاهر مشابه چیست؟ و چگونه می توان اطمینان حاصل نمود که قیمت سررسید متناسب با کیفیت آن تعیین شده است؟

انواع ابعادی که درخرید سررسید باید به آن توجه داشت؟

ابعاد و انواع قطع سررسید که در مقاله مجزا به شرح آن پرداخته ایم شامل موارد زیر است:

 سالنامه وزیری |  سالنامه رقعی |  سالنامه اروپایی |  سالنامه جیبی |

سالنامه خشتی | سالنامه سلطانی | سالنامه رحلی | سالنامه ارگانایزر

خرید سررسید وزیری | سالنامه اروپایی

قطعا یکی از رایج ترین انواع قطع ها در میان سررسید ها, وزیری می باشد. حدود اندازه های قطع وزیری ۱۷*۲۴ سانتی متر است. به دلیل ابعاد و اندازه های بزرگ این سررسید ,جادار و مناسب بودن آن برای یادداشت های روزانه ,این قطع رواج بسیاری در بین مخاطبان دارد. البته افراد بسیاری نیز هستند که سررسید های کوچک تر را ترجیح می دهند.

خرید سررسید رقعی

حمل این سررسید نسبت به قطع وزیری بسیار آسان تر است. زیرا با ابعاد ۱۵*۲۱ اندازه کوچکتری نسبت به وزیری دارد.

سررسید اروپایی | سالنامه اروپایی

شباهت سررسید اروپایی 1403 : سررسید اروپایی به رقعی شباهت بسیار زیاد دارد. فقط با این تفاوت که مقداری از عرض آن کاسته شده و با اندازه ۱۲*۲۱ سانتیمتر تولید می شود. البته این را نیز باید در نظر گرفت که ظاهر سرسید اروپایی به خاطر همین عرض کمتر زیباتر و شکیل تر می باشد .هرچند که این امر بستگی به سلیقه فرد خریدار نیز دارد. با اینکه محدودیتی در روش صحافی وجود ندارد اما اکثرا سالنامه اروپایی را با صحافی فنر و کش روی جلد می بینند.

خرید سررسید خشتی

به هر نوع سررسیدی که به شکل مربعی تولید شود,خشتی می گویند.البته دارای ابعاد و اندازه های متنوعی است.معمولا سررسید خشتی به صورت عمومی تولید نمی شود.اما در صورتی که به این نوع طرح از سررسید علاقه داشته باشید,می توانید در تعداد و نسخه بالا آن را به شکل اختصاصی سفارش دهید.

توجه:قطعا برای سفارش این نوع سررسید این نکته را مد نظر قرار دهید که بخاطر اصراف کاغذ در این نوع سررسید تولید سالنامه خشتی تقریبا گران تمام می شود.

سررسید پالتویی

سررسید پالتویی طبعا به دلیل سایز کوچک خود به راحتی در جیب و کیف جا می شود.ابعاد این سالنامه ۱۰*۱۷ سانتی متر است. به دلیل کوچک بودن فضای زیادی برای یادداشت های طولانی ندارد. بشتر از این سررسید برای ثبت و مشاهده تاریخ و یا نوشته و مطالب کوتاه استفاده می شود. این سالنامه جزء ازران ترین سالنامه های تولیدی می باشد. ابعاد کوچک این سررسید دلیل پایین بودن قیمت آن می باشد.به این ترتیب برای افرادی که می خواهند با هزینه کم ,مقدار زیادی سالنامه در اختیار مخاطبان خود قرار دهند,سررسید پالتویی بسیار مناسب است.

سررسید پالتویی سایز  در 17 در 12

این سررسید ویژگی جا به جایی راحت قطع پالتویی و امکانات یادداشت نویسی قطع رقعی را در بر دارد. تعداد تولید کنندگانی که این قطع  را به صورت عمومی تولید می کنند بسیار کم است .اما در صورتی که به دنبال سررسیدی خاص هستید سررسید ۱۲*۱۷ می تواند رضایت شما را در پیش داشته باشد.

سررسید مدیریتی (ارگانایزر)

معمولا اکثر افراد برای مشتریان ویژه و برگزیده خود از این سررسید خریداری می کنند.زیرا این سررسید (ارگانایزر)جزء هدایای لوکس و گران قیمت محسوب می شود . این سررسید به دلیل هزینه های زیاد ,فروش کمتری دارد. این سالنامه در جعبه های لوکس و زیبا بسته بندی و عرضه می شوند. همچنین یک گیره کوچک در صحافی این سالنامه برای باز و بسته شدن به کار رفته است ,تقریبا مانند صحافی فنری.

خرید سررسید 1403 با قطع خاص

توضیحاتی که قبل تر به آن ها اشاره کردیم در مورد قطع های رایج تر در تولید سالنامه می باشد.اما گاها بسیاری از تولید کننده ها با توجه به سنجش بازار,سررسید هایی خاص با ابعادی خاص تولید می کنند. که در این رسته می توان از انواع ارگانایزرها وتقویم های جیبی نام برد. در این صورت اگر ابعاد خاصی برای سررسید  مدنظر دارید آن را با شرکت تولیدی منتخب خود در میان بگذارید تا هزینه های تولیدی آن را بررسی کنند.

خرید سررسید 1403 به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند

سررسیدهای تبلیغاتی جزو بهترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار است. زیرا کاربرد سررسید در زندگی روزمره هر شخص غیر قابل انکار است بطوریکه هر شخص برای برنامه ریزی روزانه و یادداشت گذاری های خود به یک سررسید نیاز دارد. و به دلیل اینکه نسبت به هدایای تبلیغاتی مدیریتی بسیار مقرون به صرف بوده و بستر بسیار مناسب برای تبلیغات شرکتها فراهم می کند.واحد سالنامه مادگراف بستر با تجربه بیش از 15 سال سابقه تولید و پخش سررسید بهترین های سررسید و سالنامه 1403 را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد.

خرید سررسید و سالنامه و نحوه محاسبه یک سررسید با قیمت مناسب

در بررسی و مقایسه قیمت سررسیدبه نکات زیر باید توجه کافی داشته باشید:

  • خریدارانی که بصورت حرفه ای خرید سررسید خود را انجام می دهند اولین موردی که به آن بسیار توجه می کنند خرید سررسید با کیفیت و در وهله دوم با قیمت مناسب است لذا کیفیت همیشه حرف اول را می زند.

 

  • در سالهای اخیر آن موضوعی که اکثر مشتریان سالنامه مادگراف به آن توجه می کنند و با ما در میان می گذارند این است که سررسیدی که از ماتهیه می کنند پس از هدیه دادن آن مورد توجه مخاطبان آنها و مشتریانشان قرار بگیرد بطوریکه مخاطبان آنها آن سررسید را به مدت یکسال استفاده نمایند و خدای ناکرده آن را کنار نگذارند. پس نکته دوم این است که شما باید مشتریانتان را جای خود قرار دهید و ببینید که سررسید انتخابی تان را آیا یکسال استفاده خواهید کرد یا خیر؟

 

  • سررسید تنها یک کالا نیست. بلکه ترکیبی از کالا، خدمات ( از جمله خدمات چاپی، طراحی و  . . . ) و تعهدات ( تحویل به موقع ، ایجاد حق انتخاب برای سفارش دهنده ، تحویل مطابق با مشخصات سفارش و . . .  ) گوناگون می باشد. لذا در ارزیابی قیمت سررسید، مجموعه این موارد را مد نظر قرار دهید.

خرید سالنامه با قیمت عمده از تولید کننده

توجه :  مشتری گرامی شما به راحتی می توانید تفاوت تولید کنندگان سررسید از واسطه های فروش سالنامه را تشخیص دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید که به توضیح مواردی که به شما کمک می کند که تولید کننده سررسید را تشخیص دهید و در انتخاب نهایی و خرید سالنامه شما را یاری خواهد کرد.

فروش سررسید 1403 توسط واسطه ها 

مهمترین نحوه تشخیص یک واسطه بررسی قیمت سررسید نسبت به متریال مصرفی و تفاوت فاحش قیمت محصول انتخابی شما با تولیدکنندگان می باشد. در هنگام خرید سررسید شما باید قیمت سررسید را از چند تولید کننده واقعی سالنامه استعلام کنید چراکه در حال حاضر بسیاری از فروشندگان سررسید خود را به عنوان تولید کننده جا می زنند و در وب سایتهایشان خود را به عنوان تولید کننده معرفی می کنند البته که آنها نیز در تجارت امروز مجبور به این کار هستند اما شما که به عنوان خریدار سررسید می خواهید نسبت به بودجه خود بهترین قیمت و کیفیت را در خرید خود داشته باشید با استعلام قیمت از چند تولید کننده و بررسی محصولات مشابه به هم می توانید قیمت دسته اول را در خرید سررسید خود داشته باشید.

خرید سررسید ارزان همیشه به نفع شما نیست

هیچ ارزانی بی علت نیست. هر خریداری مایل است یک کالای مشخص را با پایین ترین قیمت ممکن خریداری کند. اما در اغلب موارد، اصرار بر خرید کالای ارزان قیمت به ضرر خریدار منجر می شود. عوامل زیر از جمله دلایل ارائه سررسید ارزان قیمت است.

استفاده از مواد اولیه نامرغوب در تولید سررسید: 

شامل مواردی همچون : کاغذ – مرکب چاپ – متریال جلد -و در بخش صحافی استفاده از چسب با غلظت بسیار پایین و در آخر استفاده از نیروی ناکارامد در بخش تولید

عدم توانایی تولید کننده در بخش تولید ونداشتن تجهیزات کامل صحافی:

برخی اوقات مشاهده شده که در استعلام های قیمت چاپ سررسید اختصاصی خیلی از تولید کنندگان سودجو برای این که کار را بتوانند بگیرند قیمت بسیار پایین به مشتری ارائه می دهند اما در نهایت به دلیل اینکه قیمت داده شده با متریال مورد درخواست مشتری همخوانی ندارد و این مسئله باعث می شود که تولید کننده با در نظر گرفتن سود نسبت به تولید یک سررسید با کیفیت پایین تر و ظاهری مشابه اقدام می کند. این مورد در بخش جلد سررسید بسیار در سالهای اخیر مشاهده است.

نکته نهایی در خرید سررسید ارزان :

در نهایت این مورد را اکثر تولید کنندگان به گوششان اشناست و آن این است که مشتریان جدید هر ساله گلایه ای از یک فروشنده سررسید یا تولید کننده سررسید دارند.

ما در این مسیر با پشتوانه 15 سال سابقه و شنیدن نقاط ضعف برخی از  تولید کنندگان از زبان مشتریان خود سعی بر این نمودیم که کلیه نواقص و ضعف های خود را سال به سال اصلاح کرده و حتی خطای خود را در بخش تولید نزدیک به صفر برسانیم و این همان هدف نهایی ماست که همانا رضایت مندی حداکثری مشتریان سالنامه مادگراف را در سالهای اخیر به ارمغان آورده است.

maadgift
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *