چاپ سررسید اختصاصی سال 1402

سررسید 1401 اختصاصی

درباره سررسید مادگراف

سررسید یا سالنامه اختصاصی به سررسید اطلاق می شود که تمام یا بخشی از این محصول تولیدی طبق نظر سفارش دهنده سررسید تغییر پیدا کند شما می توانید هرساله سفارش سررسید خود را طبق نظر و سلیقه مورد نظرتان به همه تولید کنندگان سالنامه در سراسر کشور سفارش دهید.

سررسید 1402

کماکان یکی از هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه و پرکاربرد برای اکثر صاحبان کسب و کارها و شرکتها و سازمانهاست چرا که این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد معمولا به مدت طولانی مورد استفاده مداوم مخاطبان شماست.

دلیل اینکه خیلی از شرکتها سالهاست که برای اهدای یک هدیه تبلیغاتی ویژه سال جدید سررسید و سالنامه را انتخاب می کنند این است که این هدیه حداقل به مدت ۳۶۵ روز سال در دید مخاطبان و مشتریان آنها قرار می گیرد و به راحتی میتواند نام سازمان شرکت و برند آنها را در ذهن مخاطبان تا مدتهای طولانی تثبیت نماید.

 

سررسید 1401 اختصاصی
سررسید 1401 اختصاصی

چاپ سالنامه اختصاصی 1402 :

 

یک دفترچه یادداشتی است که دارای تقویم روزهای سال و تاریخ ومناسبت های گوناگون می باشد.

در صفحات داخلی سالنامه معمولا از پاورقی های مختلف شامل درج مناسبت ها و یا تقویم ماهانه در یک نگاه و همچنین به عنوان مثال از مطالبی چون اشعارو سخن بزرگان برای طراحی هر صفحه سالنامه استفاده می گردد.

در ابتدای سالنامه معمولا پس از صفحه اول مواردی همچون صفحه درج اطلاعات شخصی گیرنده سالنامه و در صفحاتی نیز تقویم سال 1401  بصورت یک نگاه بصورت جدول های ماهانه طراحی و درج می گردد.

در انتهای سالنامه نیز اطلاعات کاربردی همچون اطلاعات مفید مهندسی -دفترچه تلفن- اطلاعات مورد نیاز سفر-اطلاعات راهها و مسافت های بین شهرها و نیز تلفن های ضروری شهرها و کشور طراحی و درج میشود.

سررسید اختصاصی 1402 

برای اختصاصی کردن سالنامه در صفحاتی که توضیح آن را در بالا ذکر کردیم معمولا در ابتدا یا انتهای سالنامه تعداد برگه اختصاصی مشخصی به عنوان لت گلاسه اختصاصی قابلیت اضافه شدن به سالنامه را دارد.

همچنین علاوه بر اضافه کردن لت گلاسه بصورت اختصاصی می شود در کلیه صفحات سالنامه با درج لوگو و متن دلخواه سررسید خود را بصورت کاملا سفارشی طبق نظر و سلیقه خود به همه تولید کنندگان سررسید سفارش دهیم.

 

سررسید های تولیدی واحد سالنامه مادگراف

 

در دوحالت سفارشی و اختصاصی قابل ثبت سفارش می باشد.

 

که به توضیح هر کدام در بخش زیر پرداخت خواهیم کرد:

سررسید اختصاصی سررسیدی است که یک بخش از اجزای مهم تولید سررسید شامل : جلد سررسید – صفحات داخلی سررسید – درج لوگو در صفحات و یا اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی می باشد.

درصورتی که سررسید سفارشی سررسیدی است که شما سررسید واحد سالنامه مادگراف را با درج لوگو روی پلاک سررسید و یا متن دلخواه خود با چاپ طلاکوب و یا داغ کوب و همچنین حک لیزر از ما تحویل می گیرید.

نکته کلیدی موارد فوق این است که سررسید اختصاصی با سررسید عمومی که بصورت سفارشی برای شما مشتریان گرامی آماده میشود تفاوت دارد. پس نباید این دو رو باهم به اشتباه در موقع سفارش یکی در نظر بگیریم.

سررسید اختصاصی | سالنامه اختصاصی
سررسید اختصاصی | سالنامه اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی :

موادر زیر شامل سالنامه اختصاصی می باشد:

ابعاد و سایزاختصاصی :

چنان چه سایزخاصی برای سالنامه مدنظر شما است( وزیری-اروپایی-رقعی- پالتویی)

جلد اختصاصی :

انواع جلد سالنامه که شامل متریال کار ( گالینگور-چرم-ترمو-سلفون سخت) می باشد.

طراحی صفحات اختصاصی :

صفحات داخلی سالنامه که می توان آن را در سه حالت چاپ کرد : چاپ تکرنگ –چاپ دورنگ- چاپ چهار رنگ طراحی آن نیز طبق نظر مشتری انجام می شود.

رنگ چاپ اختصاصی :

رنگ چاپ طبق نظر مشتری در بخش طراحی المان ها و تاریخ و همچنین درج لوگوی مشتری

کاغذ اختصاصی :

صفحات معمول برای داخل سررسید تحریر ۷۰ گرمی است اگر مشتری بخواهد گراماژ کاغذ داخلی تغییر کند و یا از یک جنس خاص برای کاغذ آستربدرقه سالنامه استفاده شود امکان پذیرمی باشد.

سایر موارد :

از جمله برش کاغذ ها یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذها ، اضافه کردن جای خودکار و . . . به جلد ، برش و دوخت جلد به شکلی خاص و سایر موارد.

محاسبه قیمت  چاپ سررسید اختصاصی :

محاسبه یک سالنامه اختصاصی یکی از مواردی است که هر ساله واحد سالنامه مادگراف همزمان با رونمایی از سررسید 1401 با احتساب مواردی همچون لت گلاسه اختصاصی جلد اختصاصی و ترام اختصاصی به آن توجه زیادی کرده و برای احترام به حقوق مشتریان خود در یک لیست قیمت مشخص آن را در اختیار عموم مشتریان قرار میدهد.

کاری که اکثر تولید کنندگان سررسید آن را انجام نمیدهند برای اینکه بتوانند قیمت تمام شده یک محصول را بسته به نیاز مشتری با قیمت دلخواه خود اعلام نمایند.

درباره چاپ سررسید 1402

 

یکی از نکاتی که خدمات واحد سالنامه مادگراف را از همه تولید کنندگان سالنامه در کشور متمایز می کند :

عدم محدودیت تیراژ در ثبت سفارشات چاپ  اختصاصی سررسید 1402 می باشد.

 

البته که باید به این نکته توجه کنید که سفارشات سررسید اختصاصی در تیراژ های بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد ما برای همه شرکتهاو سازمانها این شرایط را فرآهم آوردیم که کلیه سفارشات چاپ سررسید اختصاصی خود را بدون در نظر گرفتن تعداد سفارش بتوانند به واحد سالنامه مادگراف سفارش دهند.

مواردی همچون اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی با تعداد ۴ صفحه| ۸ صفحه | ۱۶ صفحه | و ۳۲ صفحه – چاپ کردن لوگو و متن دلخواه بصورت ترام اختصاصی در کلیه صفحات سالنامه و همچنین نوع جلد سالنامه و متریال مصرفی آن که در مقاله انواع جلد سررسید مادگراف به توضیح آن پرداخت خواهیم کرد.

همه و همه مواردی است که قیمت نهایی یک سالنامه بصورت اختصاصی را مشخص می کند.

 

دانلود لیست قیمت سالنامه های اختصاصی سال 1402

 

برای استعلام قیمت آنلاین علاوه بر دانلود لیست قیمت سررسید های اختصاصی سال 1402 می توانید به شماره اعلام شده در واتساپ واحد سالنامه مادگراف پیام داده کارشناسان فروش ما قیمت نهایی سالنامه مورد نظر شما را در اسرع وقت به شما اعلام خواهند کرد.

 

زمان مناسب برای سفارشات چاپ سررسید اختصاصی و نحوه تحویل آن

 

زمان سفارش چاپ سررسید اختصاصی معمولا برای نیمه دوم سال به بعد می باشد شما که به عنوان نماینده شرکت جهت سفارش  چاپ سررسید انتخاب شده اید باید به این نکات توجه کنید اولین مسئله این است که هرچه سریعتر اقدام به سفارش نمایید زمان تحویل آن نیز با سرعت بالاتری انجام می شود.

ضمن اینکه همه موارد تولیدی سالنامه شامل متریال ساخت جلد- تهیه کاغذ و چاپ در زمانی که ترافیک کاری پایین تر است با سرعت و کیفیت بالاتری صورت می پذیرد.

 

نحوه تحویل سفارشات چاپ سالنامه اختصاصی

 

درنتیجه شما بسته به نوع سفارشتان می توانید یک زمان بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری برای تحویل سفارشات چاپ سررسید اختصاصی در نظر بگیرید این زمان تحویل بصورت پیش فرض است و ممکن است به بسته به تعداد و نوع سفارش سالنامه اختصاصی تغییر کند.

لذا در نهایت مقطع زمانی مناسب برای سفارش اصلی ترین مسئله ایست که درزمان تحویل نهایی سالنامه اختصاصی موثر می باشد.

سررسید 1402 | تولید سالنامه  |  قیمت تقویم رومیزی 1402

maadgift
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *