هدایای تبلیغاتی

فیلـتر

نمایش 1–39 از 350 نتیجه

مقالات هدایای تبلیغاتی

 1. هدایای تبلیغاتی ارزان
 2. هدایای مدیریتی و انواع آن
 3. هدایای تبلیغاتی خاص
 4. هدایای تبلیغاتی جدید
 5.  هدایای تبلیغاتی مادگیفت
 6. هدایای تبلیغاتی مدیریتی
 7. هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی
 8. فروش هدایای تبلیغاتی عمده

فروش هدایای تبلیغاتی ارزان در کشور

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی و اهدای یک هدیه بهترین روش جذب مخاطب بیشتر برای برندینگ و بازاریابی و ارائه خدمات یک کسب و کار به حساب می آید.اهدای یک هدیه چنان شگفت انگیز است که میتواند یک کسب و کار را تا مدتها در نظر مخاطبان شما ماندگار کند. هدیه تبلیغاتی باید مخاطب را به یاد شما بیاندازد و بتواند با مخاطب ارتباط و تعامل برقرار نماید و این دلیل بر این نیست که حتما باید از هدایای خاص و هدایای جدید استفاده نمایید بلکه درنوع اهدای آن اگر خلاقیت کافی به خرج دهید نتایج بسیارعالی نصیب کسب و کار شما خواهد شد. مهمترین آن هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، خاص و خلاقانه هست که دائم می تواند در جلوی چشمان مشتریان شما قرار بگیرد.

ترسیم گران پایتخت بستری بسیار مناسب برای شما صاحبان کسب و کار فرا هم کرده که بصورت آنلاین بتوانید هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن سفارش داده و در سریعترین زمان و با مناسبترین قیمت آن را تحویل بگیرید. دو روش متدوال برای ثبت سفارش امکان پذیر است : روش اول بصورت آنلاین (فرم سفارش آنلاین و یا از طریق تلگرام و یا واتساپ)
و روش دوم بصورت حضوری که با مراجعه به فروشگاه ما امکان پذیر است.

ست هدیه نفیس 832
ست هدیه نفیس 832

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی به هدایایی گفته می شود که معمولا برای افراد و مدیرانی با جایگاه ویژه و خاص در نظر گرفته می شود و طبیعتا بهترین نوع ارائه و بسته بندی برای این هدایای تبلیغاتی مدیریتی انتخاب می شود تا در نظر هدیه گیرنده زیبا ونفیس و لوکس جلوه کنند.

انواع هدایای مدیریتی :

1- ست هدیه مدیریتی:

ست هدیه مدیریتی دارای انواع متنوع و گوناگونی است بطوریکه نسبت به بودجه مالی شرکتها میتوان آن را به چند دسته تقسیم کرد و معمولا در انواع مختلف ست هدیه دو تکه ، سه تکه ، چهارتکه و تا حتی 8 تکه آماده و عرضه می شود.
در این ست های هدایای تبلیغاتی مدیریتی معمولا از چند نوع هدیه تبلیغاتی مدیریتی استفاده میشود:

هدیه تبلیغاتی چرمی شامل : کیف پول چرمی ، کیف مدارک چرم ، جاکارتی چرم ،کیف پاسپورتی چرم و جاکلیدی چرم

هدیه تبلیغاتی الکترونیکی : شامل : فلش مموری تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، اسپیکر تبلیغاتی ،رابط شارژر موبایل وانواع یو اس بی هاب
هدایای تبلیغاتی اداری: شامل : انواع خودکار فلزی نفیس ، انواع سررسید و دفتر یادداشت های تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که امروزه در نمایشگاه های گوناگون مورد استفاده صاحبان کسب وکار جهت جذب مشتری ومخاطب قرارمی گیرد.

یک روش بسیار عالی برای افزایش اعتبار و محبوبیت یک کسب وکار به شمار می رود ،صاحبان صنایع و مشاغل در این راه بازخورد بسیار خوبی در معرفی برند و محصولات خود در نمایشگاه به واسطه ی یک هدیه تبلیغاتی دریافت خواهند کرد.

1- انواع خودکار تبلیغاتی ارزان :

یکی از پر رایج ترین و پر تیراژ ترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه های گوناگون اهدای یک خودکارتبلیغاتی ارزان با درج لوگوو نام تجاری یک کسب وکار می باشد . خودکارهای تبلیغاتی ارزان بهترین و به صرفه ترین نوع هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی می باشند.

خودکار تبلیغاتی کد 1415
خودکار تبلیغاتی کد 1415

2-انواع ماگ تبلیغاتی | لیوان تبلیغاتی |فلاسک تبلیغاتی :

در دنیای تبلیغات امروز کمتر کسی پیدا می شود که از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی همچون یک ماگ تبلیغاتی خوشحال نشود چرا که اهدای یک ماگ زیبا به مشتریان دائمی یک برند و کسب وکار باعث وفاداری بیشتر آنها به برند و کسب وکار شما می شود.. استفاده از لیوان های تبلیغاتی این امکان را فراهم می کند که مشتری بارها و بارها برند شما را در طول روز هنگام نوشیدن چای ونوشیدنی های دیگر مشاهده کنند. لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت در 5 دسته مختلف ارائه می شود .

لیوان های لاکی تبلیغاتی ارزان
لیوان های سرامیکی و حرارتی
و لیوان های فلزی درب دار و استیل
ماگ های سرامیکی رنگی
فلاسک های استیل با حجم های متنوع

لیوان تبلیغاتی یخی 2177
لیوان تبلیغاتی یخی 2177

3- انواع جاسوئیچی و جاکلیدی تبلیغاتی

یکی از هدیه های تبلیغاتی پرکاربرد و مفید برای تبلیغات یک برند و کسب وکار جاسوئیچی یا همان جاکلیدی تبلیغاتی است که در انواع مختلف و با متریال های متنوع می تواند از تبلیغات ارزان و با صرفه تا هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص برای جذب مخاطبان بیشتر به همکاری بیشتر با کسب وکار شما دسته بندی شود.
انواع جاسوئیچی و جاکلیدی های تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت در دو نوع وارداتی و تولید داخلی تقسیم می شود.

جاکلیدی تبلیغاتی استیل 1567
جاکلیدی تبلیغاتی استیل 1567

هدایای تبلیغاتی خاص و کاربردی

 • شما با اهدای یک هدیه تبلیغاتی کاربردی خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود معرفی می کنید.
 • یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و خاص میتواند برند شما را تا مدتها در نظر مشتریان شما ماندگار وثبت نماید.
 •  هدیه تبلیغاتی اگر کاربردی و مفید واقع شود میتواند در جذب مخاطبان جدید به کسب و کار شما منجر شود.
 • شما با اهدای یک هدیه تبلیغاتی خاص می توانید از زحمات یک مدیر یا یک مجموعه قدر دانی کرده و در جهت همکاری ها بیشتر با همکاران خود آنها را ترغیب نمایید.
 • تاثیری شگفت انگیز در نظر مخاطبان خود در مورد برند خود با اهدای یک هدیه تبلیغاتی خاص ایجاد خواهید کرد.
 • این هدیه تبلیغاتی کاربردی اگر در زمان و مکان مناسب آن به یک شخص اهدا گردد می تواند آن شخص را نسبت به خدمات و محصولات یک کسب و کار علاقه مند کرده و مشتریان قدیمی یک برند را برای وفاداری بیشتر نسبت به همکاری ترغیب نماید.
 • مجموعه ترسیم گران پایتخت و واحد هدایای مادگیفت که جامع ترین کلکسیون هدایای تبلیغاتی در کشور می باشد

برخی از هدایای تبلیغاتی کاربردی و هدایای تبلیغاتی خاص:

انواع خودکار تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای رایج در اهدای یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای هر کسب و کار محسوب می شود خودکار تبلیغاتی علاوه بر کاربردی بودن می تواند به عنوان مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات به شما رود.

برخی از هدایا و ابزارهای تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت

 • متر و تراز لیزری 
 • جعبه ابزار تبلیغاتی چند تکه
 • متر تبلیغاتی
 • سرکلیدی متر دار
 • چراغ قوه تبلیغاتی
 • ست ابزار چند کاره
 • ست ابزار کاربردی تبلیغاتی
 • ست مسافرتی تبلیغاتی
 • آویز کیف 
 • ابزار چندکاره تبلیغاتی
چراغ مطالعه تبلیغاتی 1888
چراغ مطالعه تبلیغاتی 1888

هدایای تبلیغاتی ارزان

انواع هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمت

خودکار پلاستیکی ارزان

یکی از پرکاربردترین هدایای ارزان، خودکار پلاستیکی است. رنج قیمت خودکار پلاستیکی از 1900 تومان به بالا متغییر است. انتخاب این هدیه به تنهایی یا به همراه هدایای تبلیغاتی دیگردر این رنج قیمت توصیه می شود . برای درج لوگو روی خودکارهای پلاستیکی تبلیغاتی از چاپ تامپو استفاده می‌شود.

خودکار فلزی

خودکار فلزی تبلیغاتی نیز یکی از انتخاب‌های عالی جهت هدیه دادن است. رنج قیمت این محصول از 8000 تومان به بالاست که بسته به کیفیت و متریال استفاده شده تغییر می‌کند. نوع چاپ روی خودکارهای فلزی حک لیزر می باشد.

روان‌نویس‌های تبلیغاتی نیز جز هدایایی هستند که جز هدایای ارزان قیمت هستند. قیمت آن‌ها حدودا از 4500 تومان به بالا هستند. البته روان‌نویس‌های گران قیمت‌ نیز وجود دارند که جز هدایای ارزان قیمت نیستند. مغزی این روان‌نویس‌ها معمولا آبی یا مشکی هستند.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی نیز بسیار ارزان قیمت است. ساک دستی‌های سوزنی حتی اگر هدایای دیگری استفاده نکنید، برای قراردادن بروشورهای و دفترچه‌های تبلیغاتی شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت این محصول از 2000 تومان به بالاست و حداقل تیراژ 300 عدد می‌باشد.

ساک دستی تبلیغاتی خاص 1931
ساک دستی تبلیغاتی خاص 1931

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی نیز جز هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت قرار می‌گیرند. حدود قیمت حدودا 4000 تومان به بالاست. جنس این جاکلیدی‌ها عموما فلزی و چرمی هستند.

دفتر یادداشت تبلیغاتی

دفترچه‌های تبلیغاتی نیز بسیار پرکاربرد هستند و مناسب هدیه در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و سمینارهاست. قیمت این محصول حدودا از 10000 تومان به بالاست. در کنار دفترچه تبلیغاتی، از خودکار تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود. ترکیب این دو هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت بسیار مورد استقبال شرکت‌ها و موسسات مختلف که در حجم بالا هدیه تبلیغاتی تهیه می‌کنند، قرار گرفته است.

دفتر یادداشت تبلیغاتی
دفتر یادداشت تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خاص

در کسب وکارهای امروزی آن چیزی که شما را نسبت به حفظ بازار و رقبای تجاری تان متمایز می کند انتخاب روشهای تبلیغاتی است . در تجارتهای امروزی کسب وکاری موفق تر است که بتواند در ابتدا مشتریان وفادار خود را حفظ کرده و در ادامه بتواند به واسطه راهکارهای نوین تبلیغاتی مخاطبان و مشتریان جدیدی را در جهت همکاری و جذب برند خود ترغیب نماید.

اهدای هدیه تبلیغاتی خاص روش نوین تبلیغات

مهمترین و به روزترین روشهای تبلیغاتی آن چیزی است که در دنیای امروز اکثر مدیران شرکتها به دنبال آن هستند زیرا از این طریق می توانند که روز به روز نظر مشتریان بیشتری را به برند و کسب وکار خود جلب نمایند. هدیه خاص و مفید یکی از مواردی است که تعریف درستی باید از آن به شما ارائه کنیم تا در این راه بتوانید به معنای واقعی کلمه هدایای تبلیغاتی خود را بصورت خیلی خاص انتخاب کرده و به مشتریان خود اهدا نمایید.

انتخاب های شما برای هدایای خاص

انتخاب درست یک هدیه تبلیغاتی خاص یکی از دغدغه های شرکتهایی است که میخواهند تبلیغات خود را بصورت منحصر به فرد انجام دهند. درحالی که اکثر شرکتها برای مناسبت های گوناگون نظر آنها معطوف به هدایای تبلیغاتی معمولی و عرف بازار است. شما برای خاص بودن باید با انتخاب درست یک هدیه تبلیغاتی تمایز زیادی با رقبای خود در جهت اهدای هدیه تبلیغاتی خود داشته باشید و در این راه شاید تا مدتها در ذهن مخاطبان خود تثبیت شوید. زیرا این نوع از هدایای تبلیغاتی اثربخشی بسیار زیادی در نظر مخاطبان شما ایجاد خواهد کرد.

تعریف درست هدایای خاص

هدیه تبلیغاتی خاص الزاما به معنی هدایای تبلیغاتی خلاقانه نیست. اینگونه هدایا معمولا لوکس و نفیس بوده و دارای ارزش مادی و معنوی بالایی هستند و با بسته بندی ویژه و شیک ارائه شده و به خوبی تاثیر پیام و داستان برند شما را در ذهن مشتری ماندگار می کنند و باعث پایبندی بیشتر مشتریان سودآور به برند شما می شوند.

مشتریان گرامی می توانید برای هرگونه سفارش با شماره های دفتر فروش نیز در ارتباط باشید.

۰۳۱۳۳۳۵۵۶۱۱-۰۳۱۳۳۳۵۵۶۱۲-۰۳۱۳۳۳۸۰۰۵۵

برای سفارش محصولات ما به شماره زیردر واتساپ پیام بفرستیدوبرای دریافت فاکتورو یا پیش فاکتور (بصورت رسمی یا غیر رسمی) نام ، آدرس و شماره تماس خود را برای ما ارسال فرمایید.

۰۹۱۲۰۲۴۸۱۶۱   شماره واتساپ و تلگرام

اطلاعات بیشتر ...