خودکار تبلیغاتی

فیلـتر

نمایش 1–39 از 76 نتیجه

خودکار تبلیغاتی | واردات انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خرید خودکارتبلیغاتی، سفارش خودکار تبلیغاتی، چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان، در کمترین زمان ممکن. هرآنچه شما بخواهید…. ارزانترین و باکیفیت ترین خودکارهای تبلیغاتی و روان نویس تبلیغاتی را  فقط از ما بخواهید. هدایای تبلیغاتی مادگیفت یکی از برندهای مطرح در زمینه واردات هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بهترین خودکار تبلیغاتی را به شما عزیزان ارائه می کند. خودکار تبلیغاتی یکی از پرفروش ترین نمونه های هدایای تبلیغاتی است که بخاطر کاربرد زیاد آن و درعین حال ارزان بودن خودکار تبلیغاتی همیشه جز انتخاب  شما عزیزان به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. استفاده روزمره از خودکار تبلیغاتی، باعث شده ابزاری قدرتمند جهت پیشبرد اهداف و تبلیغات و معرفی یک برند در عموم مردم باشد. خودکارهای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی مادگیفت در مدل های مختلف و متنوع ارائه میشود که در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد.

خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی ارزان پلاستیکی  یا همان خودکار تبلیغاتی لاکی می تواند یکی از عمومی ترین و پرفروش ترین خودکار تبلغاتی و هدایای تبلیغاتی بشمار رود. همچنین خودکار پلاستیکی جز نمونه خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت بوده و به دلیل کاربرد فراوان از دیرباز مشتریان زیادی را بخود جذب کرده است. هدایای تبلیغاتی مادگیفت  یکی از وارد کننده خودکار تبلیغاتی در اصفهان و توزیع خودکار در کشور می باشد که توانسته با ارائه مناسب ترین قیمت ها جایگاه ویژه ای در فروش خودکار تبلیغاتی در کشور داشته باشد. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ارزان در مدل های متنوع از جمله: خودکار تبلیغاتی کمرپیچ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی نگین دار، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی فشاری، خودکاری تبلیغاتی پلاستیکی مذهبی و…

خودکار تبلیغاتی ارزان 1491
خودکار تبلیغاتی ارزان 1491

خودکار تبلیغاتی فلزی

علاوه بر خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ما اقدام به واردات مدل های مختلفی از خودکار تبلیغاتی فلزی داشته ایم. یک خودکار فلزی تبلیغاتی با چاپ نام و برند شما می تواند در ذهن مخاطب بسیار تاثیر گذار باشد. خودکار تبلیغاتی فلزی با توجه به بدنه استیل و آلومینیومی که دارد جز هدایای تبلیغاتی مفید و بادوام بشمار می رود. خودکار فلزی نیز همانند خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در مدل ها و رنگ بندی های متنوع و با برندهای مختلف از جمله: خودکار فلزی پورتوک، خودکار فلزی پریمیر، خودکار فلزی ورساچ، خودکار فلزی ملودی و… در بازار عرضه می شود.

خودکار تبلیغاتی ارزان 1477
خودکار تبلیغاتی ارزان 1477

روان نویس تبلیغاتی

روان نویس تبلیغاتی نیز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. علاوه بر خرید روان نویس تبلیغاتی  بصورت تکی، ما یکسری پک سفارشی برای مشتریان با سلیقه آماده کردیم که معمولا ست خودکار و روان نویس در آن قرار میگیرد که می توانید با دادن این هدیه تبلیغاتی شیک، رضایت مشتریان خود را فراهم آوردید.

خودکار تبلیغاتی ارزان 1454
خودکار تبلیغاتی ارزان 1454
خودکار تبلیغاتی 1442
خودکار تبلیغاتی 1442

چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکارهای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی مادگیفت با قابلیت چاپ تامپو و لیزر می باشد. چاپ تامپو روی خودکار تبلیغاتی به اینصورت است که متن مورد نظرشما نسبت به فضای خودکار اول توسط شابلون ساخته شده و بعد با توجه به رنگ دلخواه شما، متن مورد نظر روی خودکار چاپ میشود و ممکن است به مرور زمان و با کشیدن ناخن پاک شود ولی در چاپ لیزر متن مورد نظر برروی خودکار حک شده و قابلیت پاک شدن ندارد. معمولا چاپ خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بصورت چاپ تامپو بوده و چاپ روی خودکار فلزی لیزر می باشد و قیمت چاپ خودکار تبلیغاتی در کارگاه تخصصی چاپ تامپو مجموعه مادگیفت با کمترین قیمت و در کیفیت بالا با ضمانت انجام میگیرد.

خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت

شرکت ترسیم گران پایتخت با برند هدایای تبلیغاتی مادگیفت با سالها تجربه در صنعت تبلیغات کشور با واردات زیباترین خودکارهای تبلیغاتی درسالهای اخیر توانسته است به لطف اعتماد شما مشتریان عزیز درجهت کیفیت هرچه بهتر محصولات و گارانتی کلیه خودکارتبلیغاتی، گام های محکمی بردارد. شما عزیزان می توانید کارآمدترین خودکار تبلیغاتی ارزان را مشاهـــده ودر کمترین تیراژ وقیمت آنها را به ما سفارش دهید تا دراسرع وقت برای شما چاپ وارسال گردد.

قیمت خودکار تبلیغاتی

خرید خودکار تبلیغاتی بدون واسطه و سفارش خودکار تبلیغاتی از وارد کننده ای همانند مادگیفت در کاهش هزینه تبلیغات شما تاثیر بسزایی دارد. حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی 50 عدد و حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی لاکی 100 عدد می باشد. برای دیدن قیمت خودکار تبلیغاتی بررروی هر محصول می توانید کلیک کنید و از طریق فرم سفارش آنلاین خودکار تبلیغاتی سفارش خود را ثبت نمایید.

اطلاعات بیشتر ...