تقویم رومیزی اختصاصی | چاپ تقویم 1403

تقویم رومیزی یادداشت دار دیاکو 1403

تقویم رومیزی اختصاصی | چاپ تقویم 1403

 

صفر تا صد طراحی و چاپ تقویم رومیزی در واحد سالنامه مادگراف

 

تو این مقاله میخوایم نحوه چاپ و تولید تقویم رومیزی اختصاصی و همه ی نکاتی که درباره سفارش چاپ تقویم رومیزی 1403 وجود دارد را برای شما با جزئیات شرح دهیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

جزئیات تقویم رومیزی اختصاصی

 

طراحی برگه های تقویم رومیزی 1403

 

تقویم رومیزی های اداری در حال حاضر معمولا بصورت 12 برگی و یا 13 برگی چاپ و تولید میشوند . شما برای اختصاصی سازی تقویم مورد نظرتان می توانید کلیه صفحات یک تقویم رومیزی را بصورت سفارشی طراحی کنید. و یا طراحی آن را به واحد طراحی سالنامه مادگراف بسپارید ، تا ما بصورت کاملا حرفه ای بتوانیم کلیه مواردی که شما مدنظر دارید را بر روی تقویم رومیزی انتخابی شما پیاده سازی کنیم . مواردی که در طراحی تقویم رومیزی معمولا تغییر میکند شامل عکس های تقویم ، درج لوگو و آدرس مورد نظر شما در کل صفحات می باشد. در مواردی خاص شما میتوانید فرم جدول تقویم رومیزی را نیز تغییر دهید .

 

<yoastmark class=

 

نحوه سفارش طراحی و ارسال عکس تقویم رومیزی

 

شما برای شروع طراحی ابتدا باید لوگوی خود را بصورت پی دی اف با کیفیت بالا برای ما ارسال نموده  و در ادامه برای طراحی های صفحات تقویم عکس های مورد نظر خود را در یک فایل زیپ( فشرده ) با کیفیت و با فرمت ترجیحا pdf و یا jpeg به شماره تلگرام و یا واتساپ ما و یا از طریق ایمیل آدرس ما ارسال کنید . عکسهای شما برای اینکه در تقویم رومیزی شما با کیفیت چاپ شوند حتما باید دارای رزولوشن ( وضوح تصویر) 300 dpi باشند . البته در مورد وضوح تصویر سایز عکس مهم است . در مواردی که سایز عکس شما بزرگ باشد . عکس شما با رزولوشن 72 dpi  هم قابل طراحی و چاپ است .

 

  • نکته ای باید به آن توجه کافی داشته باشید این است که به چیدمان عکس خود در ماه های سال دقت نظر داشته باشید زیرا بهتر است که رنگهای انتخابی شما در عکسها هماهنگ با طراحی آن ماه سال باشد .

 

خلاصه اینکه شما در خصوص طراحی تقویم رومیزی اختصاصی خیالتان راحت باشد.

ما بهترین طراحی و مشاوره را در این زمینه به شما ارائه خواهیم داد. 

 

ما در این زمینه برای بزرگترین نهاد ها و ارگانهای دولتی و همچنین برندهای بزرگ کشور طراحی تقویم رومیزی را بصورت صفر تا صد بصورت اختصاصی انجام داده ایم. لذا برای اینکه با سطح کار ما آشنا شوید، میتوانید نمونه طرحهای انجام شده ی سالهای گذشته را از واحد طراحی مادگراف درخواست کنید. تا نمونه کارهای تولید شده ما برای شما ارسال گردد.

 

مزایای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی به سالنامه مادگراف

 

  • شما بدون محدودیت در تیراژ سفارش می توانید تقویم رومیزی خود را اختصاصی کنید؟!
  • تنوع بالای مدلهای تقویم رومیزی برای اختصاصی سازی
  • کیفیت بالای متریال مصرفی در تولید تقویم رومیزی
  • صحافی بسیار با کیفیت و تضمینی
  • پایین ترین و مناسب ترین قیمت تقویم رومیزی اختصاصی در کل کشور
  • سرعت در تحویل سفارشات اختصاصی
  • فاکتور و قرارداد رسمی ، شرایط پرداخت عالی

 

تقویم رومیزی اختصاصی سال 1403 خود را به ما بسپارید شما مشتری دائمی ما خواهید شد.

 

واتساپ و تلگرام استعلام قیمت :   09120248161

 

تقویم رومیزی 1403 دیاکو پلاس

maadgift
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *