تقویم رومیزی 1402 | چاپ تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1400 خاص وشیک

تقویم رومیزی 1402 | چاپ تقویم رومیزی

در سالهای اخیر شاهد پیشرفت روزافزون صنعت چاپ در کشور بودیم این پیشرفت در زمینه تولید و نشر اثار فرهنگی وهنری نیز به چشم می خورد. تولید تقویم و سالنامه یکی از این موضوعات بوده که هر ساله تولیدکنندگانی خلاق با تولید یک محصول جدید و خلاقانه به نوآوری در این صنعت کمک شایانی کرده اند. در این پست میخواهیم به انواع تقویم رومیزی 1402 و کاربری انها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی اشاره کنیم.

تقویم رومیزی 1402| چاپ تقویم رومیزی 1402 | چاپ تقویم 1402 |

چاپ تقویم ارزان | چاپ تقویم اختصاصی | چاپ تقویم رومیزی خاص | تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی خلاقانه با طراحی بسیار زیبا و خاص هدیه ای ارزشمند برای مشتریان شما

تقویم رومیزی 1401 مدیریتی مشاهیر
تقویم رومیزی 1401 مدیریتی مشاهیر

انواع  تقویم رومیزی

این تقویم رومیزی همان طور که از نام آن مشخص است معمولا در مکان هایی که مراجعه کننده بصورت عمومی دارد برروی میز کارکنان قرار میگیرد و تبلیغات شما برروی آن دیده میشود.تقویم رومیزی اداری در اشکال مختلف چاپ و تولید می گردد.

تقویم رومیزی روزشمار یادداشتی: در این تقویم سایز کوچک هر روز تقویم یک صفحه را به خود اختصاص داده  ومعمولا برروی یک جا تقویمی بصورت پانچ شده قرار می گیرد این نوع تقویم قابلیت اختصاصی شدن نیز دارد که یک شرکت میتواند با درج لوگوی خود برروی کلیه صفحات این تقویم را بصورت سفارشی از شرکت مادگراف تحویل بگیرد.

تقویم رومیزی ماه شمار سایز اداری:

این تقویم متشکل از 12 یا 13 برگ پشت ورو تقویم بصورت ماهانه و تصاویر دلخواه تولید کننده یا سفارش دهنده می باشد.سایز این تقویم اداری معمولا 17 در 17سانتی متر می باشد.اما سایز آن بنا به در خواست مشتری قابل تغییر است.

چاپ تقویم رومیزی
چاپ تقویم رومیزی

این نوع تقویم معمولا از دو نظر فانتزی نامیده می شود اول: موضوع تقویم و دوم شکل فیزیکی تقویم رومیزی.تقویم های رومیزی فانتزی مشتریان خاص خود را دارد و وعموم پسند نیستند. این نوع از تقویم رومیزی با برش خاص و قالب خاص برش برگه ها و همچنین شکل خاص پایه تقویم تولید و عرضه می گردد.

لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی
لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

برخی از نمونه کارهای چاپ تقویم اختصاصی سال های گذشته شرکت مادگراف

تقویم رومیزی اختصاصی شرکت طرح وفن
تقویم رومیزی اختصاصی شرکت طرح وفن

تقویم رومیزی اختصاصی بانک قرض الحسنه مهر ایران

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی بانک قرض الحسنه مهر ایران

صفحات داخلی تقویم رومیزی اختصاصی

صفحات داخلی تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی مجتمع آزمایشگاهی لیان

تقویم رومیزی اختصاصی مجتمع آزمایشگاهی لیان

تقویم رومیزی اختصاصی شرکت غرب هادی نور

تقویم رومیزی اختصاصی شرکت غرب هادی نور

تقویم رومیزی اختصاصی پارچه سرای آزاد

تقویم رومیزی اختصاصی پارچه سرای آزاد

این نوع از تقویم رومیزی مدیریتی پرتقاضا ترین نوع تقویم های رومیزی سالنامه مادگراف است سایزاین تقویم رومیزی اغلب مورد علاقه مدیران است که سایز 23 در 16 سانتی متر می باشد. در این تقویم رومیزی سایز پایه تقویم رومیزی و برگه های تقویم معمولا یکسان است .در این نوع تقویم معمولا از مقوای گراماژ بالا جهت چاپ برگه های تقویم استفاده می شود. از مقوای 200 گرمی,250 گرمی و 300 گرمی استفاده می شود.

کیفیت تقویم رومیزی 1402 مادگراف

در این نوع تقویم برای مقاوم سازی برگ های بعد از چاپ از روکش های سلفون استفاده میشود.در قسمت پایه تقویم رومیزی نیز از متریال های مختلف جهت ساخت پایه استفاده میشود.که مواردی از آن عبارتند از: تقویم رومیزی 1402 پایه گالینگور, تقویم رومیزی پایه چرم,تقویم رومیزی 1402 پایه سخت,تقویم رومیزی پایه چوبی,تقویم رومیزی پایه پلکسی.

مقالات دیگر واحد سالنامه مادگراف: تقویم رومیزی ارزان

maadgift
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *