هدایای تبلیغاتی مدیریتی

ست هدیه مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مادگیفت با بیش از 6 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه تولید,واردات و پخش هدایای تبلیغاتی و همکاری با بسیاری از ارگانهاو موسسات دولتی وشرکتهای خصوصی افتخار دارد اعلام نماید با کاملترین کلکسیون هدایای تبلیغاتی در کشور با بیش از ۷۰۰ نمونه هدیه تبلیغاتی درخدمت کلیه مدیران و صاحبان صنایع و مشاغل کشور باشد

هدایای تبلیغاتی مدیریتی مجموعه ماد گیفت بدین شرح است:

 

ساعت رومیزی مدیریتی
خودکار کلکسیونی مدیریتی
فلش مموری و پاوربانک تبلیغاتی
ست هدایای تبلیغاتی مدیریتی
ست هدایای تبلیغاتی پزشکی

هدیه تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی همانند همه هدایای تبلیغاتی به عنوان یک راهکار بسیار موثر در ارتباط بین صاحبان مشاغل و مشتریان نقش بسیار پر رنگی در دنیای بیزینس امروز ایفا می کند.

کیفیت هدایای مدیریتی

این نوع از هدایای تبلیغاتی از نظر نوع بسته بندی و ارائه باید در نگاه اول متفاوت جلوه کنند بطوریکه یک هدیه تبلیغاتی خاص باید تمام موارد مهم از جمله رنگبندی ، نوع خدمات مارکینگ که شامل حک لیزر یا چاپ می باشد. ودر مقالات انواع چاپ هدایای تبلیغاتی به آن نیز پرداخت خواهیم کرد رعایت شده باشد.یک هدیه مدیریتی معمولا در یک جعبه یا هارد باکس قرار داده می شود که با یک رنگبندی هماهنگ به شما مشتری گرامی عرضه می شود.

ست هدیه نفیس 828
ست هدیه نفیس 828

انتخاب درست یک ست هدیه مدیریتی

یکی از دغدغه های مهم در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی شکل ارائه اون به یک مدیر یا یک مشتری است انتخاب یک هدیه تبلیغاتی به همان اندازه مهم است که شکل ارائه آن نیز دارای حساسیت و اهمیت ویژه ای است

.برای یک انتخاب درست باید همه موارد به درستی سنجیده شده و درنهایت با یک انتخاب درست می توان به نتیجه مطلوب رسید .

که همانا درخشش برند شما بصورت دائمی در یک سازمان یا یک شرکت در نظر مخاطبان است.

ست هدیه نفیس 832
ست هدیه نفیس 832

چرا هدیه دادن به یک مدیر مهم و ضرروی است؟

دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص نشان دهنده علاقه شما برای ارتباط هر چه بیشتر بین شما ومخاطبانی است که با شما همکاری دارند

.هدیه تبلیغاتی مدیریتی نیز از جمله همین هدایا است که معمولا جهت تقدیر یا تشکر از زحمات یک مدیر به او داده می شود.

انتخاب درست یک هدیه مدیریتی و هدیه دادن به یک مدیر باعث می شود که مدیران پس از دریافت آن حس خوشایندی نسبت به تعامل هرچه بیشتر با شما داشته باشند.

اهمیت هدیه دادن در کسب و کارهای امروزی

همه مشاغل برای بیشتر دیده شدن نیاز به تبلیغات دارند و چیزی که امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است جذب مخاطب بیشتر برای کسب و کار یک شرکت می باشد.

بهترین روش جذب مشتری و در ادامه نگهداشتن او دادن یک هدیه تبلیغاتی است .

هدایای تبلیغاتی متعددی همچون خودکار های فلزی نفیس فلش مموری ها خاص و ست های مدیریتی بهترین انتخاب برای هر کسب وکار می باشند .

حال در این بخش به توضیحی مختصر درباره انواع ست های مدیریتی تبلیغاتی که توسط مجموعه ترسیم گران پایتخت تولید و عرضه می شود می پردازیم.

ست هدیه مدیریتی 836
ست هدیه مدیریتی 836

تعریف یک ست هدیه مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی در واقع یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی است که بصورت خاص و نفیس با یک بسته بندی عالی عرضه می شود.

دلیل آن که یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی باید از لحاظ ارائه خاص و نفیس باشد آن است که یک مدیر در جایگاهی است که شان آن باید حفظ شده و شکل ارائه هدیه تبلیغاتی باید شایسته و درخور آن شخص باشد.

اجزای تشکیل دهنده یک ست هدیه تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی جزء هدایای تبلیغاتی نفیس به شمار می‌رود و اگر می‌خواهید به مشتریان خود یک هدیه‌ی نفیس بدهید این هدایای تبلیغاتی را حتما امتحان کنید.

ست های هدیه مدیریتی این مجموعه معمولا شامل:خودکارفلزی نفیس ، فلش مموری های چرم، کیف های مدارک چرمی ، کیف پول چرم ، جاسوئیچی های چرمی ،جاکارتی چرم ، پاوربانک های تبلیغاتی و نیز هدایای تبلیغاتی الکترونیکی و چرمی می باشد.

ست هدیه مدیریتی کد 819
ست هدیه مدیریتی کد 819

راهنمای خرید ست هدیه مدیریتی

هدیه مدیریتی جزو هدایای تبلیغاتی با ارزش است و اگر می‌خواهید به مشتریان خود یک هدیه‌ی قابل توجه و با ارزش بدهید .حتما با مشاوران و کارشناسان فروش ترسیم گران پایتخت تماس بگیرید

.ما در این مسیر بهترین و کارآمد ترین مشاوره جهت انتخاب و خرید را به شما ارائه خواهیم داد.

پیشنهاد ما به شما این است که جهت تاثیر گذاری هر چه بهتر بخش تبلیغاتی کار را کم و به جزئیات ارائه یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی بیشتر توجه کنید

.چرا که تاثیر آن در نگاه یک مدیر بسیار دارای اهمیت است.

و چنانچه یک ست هدیه مدیریتی با زیاده روی در حک لوگو و متن به یک مدیر داده شود تاثیرات مثبت آن در پوشش آن تبلیغات ازبین خواهد رفت

پس فقط به درج یک لوگو اکتفا کنید نتایج شگفت انگیزی خواهید گرفت.

ست هدیه مدیریتی 822
ست هدیه مدیریتی 822

هدایای تبلیغاتی این مجموعه شامل : ، جلد مدارک ثالث و جلد مدارک بیمه ، کیف سمیناری، کیف پاسپورتی چرمی، کیف پول چرمی،جاکارتی چرم، خودکار تبلیغاتی ارزان ، روان نویس تبلیغاتی ، خودکار فلزی نفیس، جاسوئیچی چرم ، جاکلیدی چرم ، سرکلیدی چرم ،جاسوئیچی فلزی ، جاسوئیچی تبلیغاتی ارزان ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی ، پارو بانک تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی ، آفتابگیر تبلیغاتی ، دفتریادداشت تبلیغاتی ، جعبه یادداشت تبلیغاتی جاسوئیچی تبلیغاتی ، سرکلیدی فلزی، سرکلیدی چرمی ، پدموس تبلیغاتی ،لیوان تبلیغاتی ، فلاسک تبلیغاتی ، چتر تبلیغاتی ، پیش بند تبلیغاتی ، آینه تبلیغاتی ، ست مانیکور تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی پزشکی، هدایای تبلیغاتی مناسبتی، دیوان حافظ نفیس، یو اس بی هاب، و هزاران هدایای تبلیغاتی مفید- هدایای تبلیغاتی لوکس و هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص در خور شما مدیران محترم

 •  مشتری گرامی :شما درهر ساعت شبانه روز می توانید کلیه سفارشات وطرح و متن خودرا به ایمیل زیر ارسال نمایید.
 • Email:maadgift@gmail.com
 • خرید عمده و تخفیف ویژه همکاری=۱۰ درصد تخفیف ویژه
 • شماره های تماس:
 • 03133355611
 • 03133355612
 • 03133380055
 • شماره تماس موجودی واستعلام قیمت از طریق تلگرام:۰۹۱۲۰۲۴۸۱۶۱

 • در کانال فروشگاه هدایای تبلیغاتی مادگیفت عضو شده و علاوه بر ۱۰ درصد از تخفیف ویژه عضویت برخوردار شوید.
 • آدرس کانال :در تلگرام در قسمت سرچ آدرس زیر را جستجو نموده و یا برروی لینک تلگرام کانال کلیک نمایید.
 • همین حالا عضو شوید:
 • maadgift@

 

 

 

maadgift
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *