هدایای تبلیغاتی

پیش گفتار درباره هدایای تبلیغاتی

  • هـدیه آفریننــده راز زیبــایی اسـت که انســانها در برق نگــاه و عمــق جـــان خـود آنــرا تا ژرفـــایی به گستـــردگی هستــی حس می کنند.
  • پس درود بر هـــدیه که دنیـایی از معـــانی را به یکبـــاره می آفــریند.وهـدیه دهنــده وهـدیه گیرنــده را از سطــح زمیــن بلنـد می کنـــد و قـــرار اســت به اوج برســـاند.
  • “این چنیــن اســت که هدیه دهنــده خالـــق شادیـها وشادمانیهـاسـت”

 آشنایی با هدایای تبلیغاتی

امروزه هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل نوین جذب مشتری و معرفی محصول یک شرکت است.مسئله مهم کوچک یا بزرگ بودن هدیه و یا گران یا ارزان بودن آن نیست بلکه در اثرگذاری آن روی مخاطب است که این امر نقش بسزایی در ایجاد بهره حداکثری از هزینه صرف شده در جهت تبلیغات دارد.

این هدایای تبلیغاتی انواع مختلف و تنوع قابل توجهی دارند و بطور مشخص می توانند بصورت لوگو بر روی اسپیکر، پاوربانک، فلش مموری، تقویم رومیزی، سررسید، خودکار، ساک های دستی، ساعت، تی شرت، کلاه، لیوان و هرچیز دیگری که جلوی دید مشتری باشد که هم می تواند جنبه مصرفی داشته باشد مانند پاوربانک، فلش مموری و اسپیکر هم جنبه  زیبایی و تزیینی مانند ساعت. همینطور باید گفت تعدادی از هدایای خاص می تواند در مراسمات و نمایشگاه ها به مدیران و مشتریان ارائه گردد مانند ست هدایای مدیریتی که از این دسته به عنوان هدایای نمایشگاهی نیز یاد می شود و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

هداياي تبليغاتي از جمله ابزارهایی به شمار می رود که براي معرفي و به ياد ماندن شركت، کمپانی، توليدي و محصولات مي باشد .

از هداياي تبليغاتي در نمايشگاه ها، همايش ها، رويداد ها و تبریک سال نو و بازریابی و تبلیغات شرکت ها و موسسات استفاده می شود.

هدیه تبلیغاتی ارزان و تاثیر شگفت انگیز آن

  • برای یک لحظه هم که شده چشمان خود را ببندید و دنیای بدون تبلیغات را ببینید!!در این دنیا چگونه بهترین و مناسب ترین کالا را میتوان انتخاب کرد؟نتیجه میگیریم مهمترین گام در رشد فروش شما این است که همیشه در دید مشتریان فعلی و بالقوه تان باشید.چه تبلیغی بهتر از هدیه تبلیغاتی خاص که مشتریان شما به رایگان،تبلیغ شمارا انجام خواهند داد.با عرضه تبلیغات ،کالا و خدمات و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید.به این ترتیب بر اثر تلاش های شما، آنها مجبور نیستند برای تهیه خواسته هایشان به زحمت بیفتند.

ست هدیه مدیریتی ۸۱۵ | ست هدیه مدیریتی ۸۱۶ | هدیه تبلیغاتی مدیریتی ۸۱۷

  • اگر میخواهید در ذهن مخاطبان باقی بمانید و هدایای تبلیغاتی مدیریتی در خور به مشتریان و مخاطبان خود دهید تا ضمن رضایت آنها خود نیز خشنود باشید.از ایده های مابهره نمایید.یک هدیه خوب نه تنها رضایت شخصی که هدیه میگیرد را به دنبال دارد بلکه برای هدیه دهنده هم لذت بخش است.این لذت را از دست ندهید….ما با فراهم آوردن هدایای تبلیغاتی  نفیس و خاص در طرح و رنگ های مختلف با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما کمک میکنیم در قلب و ذهن مشتری و مخاطب نفوذ کرده و خدمات خود را تبلیغ کنید.

دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

با ماتماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۴۸۱۶۱

۰۳۱۳۳۳۵۵۶۱۱

۰۳۱۳۳۳۵۵۶۱۲

۰۳۱۳۳۳۸۰۰۵۵